Контакти

Відвідайте наш офіс в Одесі!

Контакти

Адреса офісу:

Одеса, Артилерійська, 4в

Контакти

Графік роботи:

с 9:00 до 18:00
сб, нд - вихідний

Контакти

Телефони для зв'язку:

(097)927-84-70
(095)059-84-70

Наша компанія пропонує професійні послуги з ремонту, виступаючи в якості юридичної особи. Це означає, що ви можете відвідати наш офіс, щоб обговорити всі деталі до замовлення послуг або дізнатися найбільш актуальну і достовірну інформацію про кожен етап робіт. Вагома перевага, яка виділяє нас на фоні приватних майстрів, найманих бригад та інших підрядників.

У цьому розділі ви знайдете контакти для зв’язку і точну адресу нашого офісу в Одесі. Приходьте, щоб поспілкуватися з менеджером і розрахувати точний бюджет ремонту, ознайомитися з дозвільними та гарантійними документами, обговорити дизайн-макет інтер’єру або отримати детальну інформацію по кошторису і закупівелі матеріалів. Консультація в офісі – це можливість контролювати будь-який аспект, будь-яку деталь і дрібницю.

Неважливо, який саме ремонт ви плануєте замовити у нас – індивідуальний підхід і бездоганне обслуговування чекають кожного відвідувача. Ось уже понад 18 років ми пропонуємо клієнтам з Одеси і передмістя максимально прозорі умови співпраці – приходьте за вказаною адресою, щоб переконатися в цьому. Режим роботи офісу: кожен день з 9:00 до 18:00.