Чернової ремонт чотирикімнатної квартири

Чорновий ремонт чотирикімнатної квартири

в Одесі від 203 200

Економія до 20% на матеріалах, завдяки оптовим закупівлям

Гарантія на роботи до 5 років прописана в договорі

Безкоштовний дизайн інтер’єру при замовленні ремонту

Скачайте прайс-лист з цінами на всі послуги по ремонту

  Чорновий ремонт четырехкомнатной квартиры

  Якщо ви придбали в новобудові чотирикімнатну квартиру, швидше за все, їй знадобиться чорновий ремонт. Сьогоднішні реалії такі, що забудовники не здають житло, як того вимагають будівельні нормативи. Пол може бути нерівним, стіни не до кінця оштукатурені, часто спостерігаються недоліки при організації висновків подачі води і електрики.

  Ви можете виправити ситуацію, замовивши чорновий ремонт 4-кімнатної квартири в нашій компанії. Спеціаліст приїде на місце, оцінить стан житла, визначить, що потребує доопрацювання і надасть вам список робіт. На етапі проведення чорнового ремонту можливе перепланування чотирикімнатної квартири, якщо зміни передбачені проектом. Після затвердження всіх робіт з урахуванням побажань замовника, розраховується вартість.

  Наша компанія виконує ремонти під ключ протягом 18 років, і за цей час були налагоджені зв’язки з усіма відомими постачальниками. Ми закуповуємо матеріали оптом, а при виконанні ремонтних робіт використовується професійне обладнання, що дозволяє пропонувати нашим клієнтам кращі ціни в Одесі і передмісті.

  Залежно від стану 4-кімнатної квартири чорновий ремонт може включати в себе кілька етапів. На самому початку проводиться експертиза перекриттів і визначаються перепади висот підлог в кожній кімнаті, визначається необхідний тип стяжки. Рівень підлоги поверхні скрізь повинен бути однаковим, а в туалеті і ванній необхідно прокласти гідроізоляцію.

  Якщо планується білити, фарбувати або обклеювати шпалерами стелі, їх необхідно ідеально вирівняти, ніяких вибоїн і нерівностей бути не повинно. Вирівнювання стін також входить в етапи робіт чорнового ремонту чотирикімнатної квартири, часто доводиться заштукатурювати віконні та дверні укоси.

  Якщо планується покупка кухонного гарнітура за індивідуальним проектом, бажано замовити його зараз. З урахуванням майбутнього місця розташування елементів меблів буде зроблена проводка і облаштовані сантехнічні підводи. Після проведення всіх перерахованих робіт ваша 4-кімнатна квартира буде повністю підготовлена ​​до фінішної обробки і оформлення декоративними матеріалами. Замовляйте чорновий ремонт в нашій компанії, ми підготуємо і узгодимо з вами графік його проведення, в разі необхідності відзвітуємо про закінчення кожного етапу. Робота буде виконана якісно і в обумовлений термін.

  Обговоріть всі питання
  з персональним менеджером

  Залиште заявку або напишіть у зручний мессенджер, щоб обговорити питання по вашому проекту

  Чернової ремонт чотирикімнатної квартири