Ремонт двокімнатних квартир

Ремонт двокімнатних квартир

в Одесі від 2700 грн/м2

Економія до 20% на матеріалах, завдяки оптовим закупівлям

Гарантія на роботи до 5 років прописана в договорі

Безкоштовний дизайн інтер’єру при замовленні ремонту

Скачайте прайс-лист з цінами на всі послуги по ремонту

  Ремонт двухкомнатных квартир

  Багато хто помилково побоюються того, що розпочатий ремонт у квартирі буде неможливо закінчити. Насправді все зовсім не так. Просто необхідно звернутися за допомогою до професіоналів нашої компанії, що володіє багаторічним досвідом проведення ремонтних робіт як в квартирах і приватних будинках, так і офісах, магазинах, інших комерційних приміщеннях. Якісний ремонт – відмінна можливість оновити свою квартиру і створити нову концепцію дизайну інтер’єру. При цьому, як правило, ремонт починають з кількох причин, а саме: технічний та естетичний недосконалість, а також невідповідність сучасним тенденціям або смакам нових господарів, які тільки придбали квартиру і вирішили зробити все по-своєму.

  У будь-якому з перерахованих вище випадків ремонт двокімнатної квартири під ключ від нашої компанії – краще рішення для того, щоб змінити домашню атмосферу, а також заощадити час, нерви і фінансові ресурси. З нами у вас не буде необхідності піклуватися про підбір і пошуку різних бригад, будматеріалів, здійснюючи повний контроль над процесом робіт і кінцевим результатом. Такий спосіб постановки завдань є одним з найбільш ефективних і результативних.

  Ремонт двухкомнатных квартир

  Необхідний грамотний і якісний ремонт двокімнатної квартири в Одесі? Наша компанія володіє більш ніж вісімнадцятирічним досвідом проведення професійних ремонтів в різних типах приміщень, тому ми розуміємо затребуваність і актуальність якісно виконаних робіт. Надаючи широкий спектр різноманітних послуг, ми не обмежуємося винятково комплексними, капітальними завданнями. Ви можете замовити локальний косметичний ремонт або перепланування приміщення, отримавши оновлений інтер’єр, поліпшену ергономіку і, відповідно, більший комфорт проживання. Співпраця з нами гарантує вашу впевненість у високій якості і своєчасному завершенні всіх робіт.

  Крім того, ми завжди враховуємо вимоги і побажання замовника. Вартість робіт розраховується індивідуально для кожного клієнта та залежить від багатьох факторів, включаючи початковий стан квартири, її площа, обсяг передбачуваних робіт, а також ціну на будматеріали. При цьому за рахунок оптових закупівель, використання професійного обладнання та продуманої логістики трудових ресурсів нам вдається створити найбільш низькі ціни і, відповідно, найбільш вигідні умови для співпраці.

  Виберіть вид ремонту вашої трикімнатної квартири

  Ремонт однокомнатной квартиры

  Чорновий ремонт двокімнатної квартири

  Ремонт однокомнатной квартиры

  Косметичний ремонт двокімнатної квартири

  Ремонт однокомнатной квартиры

  Капітальний ремонт двокімнатної квартири

  Ремонт однокомнатной квартиры

  Дизайнерський двокімнатної квартири

  Ремонт однокомнатной квартиры

  Виконуючи ремонт 2-кімнатної квартири, ми суворо дотримуємося термінів, зазначених у договорі. За досить короткий проміжок часу ваша житлоплоща повністю перетвориться. Всі роботи проходять у декілька етапів:

  розробка проекту;
  вибір необхідних будівельних матеріалів;
  чорнові роботи (демонтаж стін, підлоги, сантехніки, вікон, дверей, чорнова стяжка підлоги, гідро- і теплоізоляція, електротехнічні роботи і т.д.);
  ремонт і обробка;
  винесення сміття і прибирання квартири;
  здача об’єкту.

  Ми завжди надаємо клієнтам можливість економити, пропонуючи різні варіанти ремонту, розраховані на будь-який бюджет. Роботи проводяться без будь-якої участі з вашого боку, що дозволяє заощадити власний час, сили і нерви. Подайте заявку прямо зараз, щоб швидко і якісно перетворити свою житлоплощу.

  Приклади вартості ремонту

  Кількість кімнатПлощаТип ремонтуПовна вартість*
  252 м2Чорновий ремонтвід 140 400 грн.
  252 м2Косметичний ремонтвід 168 480 грн.
  252 м2Капітальний ремонтвід 190 320 грн.
  252 м2Дизайнерський ремонтвід 216 840 грн.

  * – зазначені ціни є орієнтовно і можуть збільшитися в залежності від особливостей вашої квартири і вартості використовуваних матеріалів. Для уточнення фінальної вартості ремонту необхідно зв’язатися з консультантом і уточнити необхідні дані.

  Обговоріть всі питання
  з персональним менеджером

  Залиште заявку або напишіть у зручний мессенджер, щоб обговорити питання по вашому проекту

  Ремонт двокімнатних квартир