Євроремонт двокімнатної квартири

Євроремонт двокімнатної квартири

в Одесі від 216 840 грн

Економія до 20% на матеріалах, завдяки оптовим закупівлям

Гарантія на роботи до 5 років прописана в договорі

Безкоштовний дизайн інтер’єру при замовленні ремонту

Скачайте прайс-лист с ценами на все услуги по ремонту

  Евроремонт двухкомнатной квартиры

  Потрібен євроремонт двокімнатної квартири? Звертайтеся в нашу компанію, і ви залишитеся задоволені якістю і швидкістю виконання робіт. Ми виконуємо ремонти під ключ вже 18 років і за цей час ми отримали багатий досвід. В нашій команді працюють фахівці високої кваліфікації, націлені на результат.

  Майстри працюють з усіма видами сучасних матеріалів, мають професійні навички і передовими методиками виконання будівельних операцій, що дозволяє втілювати в життя найсміливіші дизайнерські рішення. Після виконаного нами євроремонту вашу двокімнатну квартиру можна фотографувати і показувати в спеціалізованих виданнях як еталон високого стилю.

  Наші ціни – кращі в Одесі завдяки оптовим закупівлям матеріалів. Роботи виконуються точно в обумовлений термін. Кількість фахівців і наявність професійного обладнання дозволяє швидко завершувати кожен етап і негайно переходити до наступного. Євроремонт двокімнатної квартири вимагає скрупульозного планування. Спочатку фахівець повинен оглянути житло, зробити необхідні заміри, ескізи, фото. Це основа для підготовки проекту, кошторису та визначення термінів.

  Євроремонт – поняття дещо умовний, але, мабуть, все розуміють його значення. На відміну від капітального ремонту, він вимагає дизайн-проекту. Дизайнер робить 3D-макет двокімнатної квартири, за яким підбираються матеріали, освітлення, сантехніка і фурнітура. Після цього можна розрахувати попередню вартість. Остаточний розрахунок виконується після затвердження дизайн-проекту і підготовки креслень.

  Нерідко євроремонт передбачає перепланування двокімнатної квартири, коли зносяться стіни і встановлюються нові перегородки, монтуються багаторівневі і натяжні стелі. Часто змінюється каналізаційна система – демонтуються старі труби і встановлюються сучасні пластикові.

  При виконанні малярних робіт доступна до використання декоративна штукатурка. Під час євроремонту двокімнатної квартири може бути повністю або частково оновлений санвузол: встановлені гідромасажна ванна, гігієнічний душ, душова кабіна і нове сучасне сантехнічне та опалювальне обладнання. Євроремонт передбачає використання найякісніших і красивих матеріалів, які не можуть бути дешевими. Але наші ціни, ми впевнені, вас порадують. Дешевше євроремонт двокімнатної квартири в Одесі і передмісті вам ніхто не зробить.

  Обговоріть всі питання
  з персональним менеджером

  Залиште заявку або напишіть у зручний мессенджер, щоб обговорити питання по вашому проекту

  Євроремонт двокімнатної квартири