Ремонт котеджів

Ремонт котеджів

в Одесі від 2050 грн / м2

Економія до 20% на матеріалах, завдяки оптовим закупівлям

Гарантія на роботи до 5 років прописана в договорі

Безкоштовний дизайн інтер’єру при замовленні ремонту

Скачайте прайс-лист с ценами на все услуги по ремонту

  Remont Kottedjey 1

  Ми розуміємо, що котедж повинен бути не тільки максимально зручним для проживання, але ще і виглядати відповідно. Тому пропонуємо довговічний ремонт під ключ, який буде проведено у відповідності з усіма існуючими нормами і стандартами. Досвід і професіоналізм наших робітників дозволить зробити навіть найскладніші і, здавалося б, нездійсненні роботи. Враховується й те, що в результаті бажає побачити замовник: по можливості багатопрофільна бригада втілить будь-які дизайнерські задуми. Результат ремонту котеджу неодмінно вас порадує. Зсередини будинок буде надкомфортно, а зовні – стильним і солідним. Зв’язатися з нами неважко, просто оформляйте заявку на сайті або телефонуйте менеджера-консультанта.

  Img Room 002

  Наша фірма проводить роботи в будь-якій точці Одеси. Якісні і недорогі послуги професіоналів доступні також жителям інших міст Одеської області. Співпраця з нами максимально прозоро для замовника: в ході вимірів робочі визначають обсяги майбутніх робіт, виходячи з цього складають кошторис на ремонт котеджу. На вартість обслуговування впливає і його складність, тип використовуваних матеріалів, інші чинники. Але не хвилюйтеся, ці та інші подробиці будуть детально обговорені ще на етапі складання графіка.

  Виберіть вид ремонту вашого котеджу

  Chernovoi Remont 4

  Чорновий ремонт котеджів

  Kosmeticheskiy Remont 10

  Косметичний ремонт котеджів

  Kapitalnyi Remont 10

  Капітальний ремонт котеджів

  Evrorem 5

  Євроремонт котеджів

  Remont Kottedjey 2

  Наша компанія гарантує кожному клієнту, що ціна на ремонт котеджу під ключ буде на порядок нижчою за ринкову вартість. Бюджетність послуг пояснюється декількома факторами. По-перше, ми використовуємо тільки передові професійні технології. Це дозволяє скоротити енерго- і трудовитрати на обслуговування. По-друге – оптові закупівлі першосортних будівельних і оздоблювальних матеріалів. За технічними параметрами вони відповідають найвищим вимогам, але вартість їх виходить куди нижче.

  Таким чином, ремонт котеджу, замовлений у нас, дозволить заощадити чимало коштів. Що ніяк не відіб’ється на якості результату! Залежно від ваших побажань можлива повна або часткова перепланування поверхів, облаштування надійних сучасних комунікацій, а також внутрішня і зовнішня обробка будинку. На цьому спектр наших послуг не закінчується – щоб дізнатися більше, зателефонуйте консультанту. Ще раз звертаємо вашу увагу, що ремонт котеджу в Одесі і області здійснюється під ключ. Тобто в підсумку ви отримуєте повністю готовий до експлуатації будинок. Залишайте онлайн-заявку на сайті, щоб отримати своєчасну консультацію менеджера або викликати бригаду для проведення замірів.

  Приклади вартості ремонту

  Кількість кімнатПлощаТип ремонтуПовна вартість*
  5132 мЧеровая обробкавід 270 600 грн
  5132 мКосметичний ремонтвід 323 400 грн
  5132 мКапітальний ремонтвід 409 200 грн
  5132 мЄвроремонтвід 468 600 грн

  * – зазначені ціни є орієнтовно і можуть збільшитися в залежності від особливостей вашої квартири і вартості використовуваних матеріалів. Для уточнення фінальної вартості ремонту необхідно зв’язатися з консультантом і уточнити необхідні дані.

  Обговоріть всі питання
  з персональним менеджером

  Залиште заявку або напишіть у зручний мессенджер, щоб обговорити питання по вашому проекту

  Menedjer 1