Ремонт котеджів

Ремонт котеджів

в Одесі від 2050 грн / м2

Економія до 20% на матеріалах, завдяки оптовим закупівлям

Гарантія на роботи до 5 років прописана в договорі

Безкоштовний дизайн інтер’єру при замовленні ремонту

Скачайте прайс-лист с ценами на все услуги по ремонту

  Ремонт коттеджей

  Ми розуміємо, що котедж повинен бути не тільки максимально зручним для проживання, але ще і виглядати відповідно. Тому пропонуємо довговічний ремонт під ключ, який буде проведено у відповідності з усіма існуючими нормами і стандартами. Досвід і професіоналізм наших робітників дозволить зробити навіть найскладніші і, здавалося б, нездійсненні роботи. Враховується й те, що в результаті бажає побачити замовник: по можливості багатопрофільна бригада втілить будь-які дизайнерські задуми. Результат ремонту котеджу неодмінно вас порадує. Зсередини будинок буде надкомфортно, а зовні – стильним і солідним. Зв’язатися з нами неважко, просто оформляйте заявку на сайті або телефонуйте менеджера-консультанта.

  Ремонт однокомнатной квартиры

  Наша фірма проводить роботи в будь-якій точці Одеси. Якісні і недорогі послуги професіоналів доступні також жителям інших міст Одеської області. Співпраця з нами максимально прозоро для замовника: в ході вимірів робочі визначають обсяги майбутніх робіт, виходячи з цього складають кошторис на ремонт котеджу. На вартість обслуговування впливає і його складність, тип використовуваних матеріалів, інші чинники. Але не хвилюйтеся, ці та інші подробиці будуть детально обговорені ще на етапі складання графіка.

  Виберіть вид ремонту вашого котеджу

  Ремонт коттеджей

  Чорновий ремонт котеджів

  Ремонт коттеджей

  Косметичний ремонт котеджів

  Ремонт коттеджей

  Капітальний ремонт котеджів

  Ремонт коттеджей

  Євроремонт котеджів

  Ремонт коттеджей

  Наша компанія гарантує кожному клієнту, що ціна на ремонт котеджу під ключ буде на порядок нижчою за ринкову вартість. Бюджетність послуг пояснюється декількома факторами. По-перше, ми використовуємо тільки передові професійні технології. Це дозволяє скоротити енерго- і трудовитрати на обслуговування. По-друге – оптові закупівлі першосортних будівельних і оздоблювальних матеріалів. За технічними параметрами вони відповідають найвищим вимогам, але вартість їх виходить куди нижче.

  Таким чином, ремонт котеджу, замовлений у нас, дозволить заощадити чимало коштів. Що ніяк не відіб’ється на якості результату! Залежно від ваших побажань можлива повна або часткова перепланування поверхів, облаштування надійних сучасних комунікацій, а також внутрішня і зовнішня обробка будинку. На цьому спектр наших послуг не закінчується – щоб дізнатися більше, зателефонуйте консультанту. Ще раз звертаємо вашу увагу, що ремонт котеджу в Одесі і області здійснюється під ключ. Тобто в підсумку ви отримуєте повністю готовий до експлуатації будинок. Залишайте онлайн-заявку на сайті, щоб отримати своєчасну консультацію менеджера або викликати бригаду для проведення замірів.

  Приклади вартості ремонту

  Кількість кімнатПлощаТип ремонтуПовна вартість*
  5132 мЧеровая обробкавід 270 600 грн
  5132 мКосметичний ремонтвід 323 400 грн
  5132 мКапітальний ремонтвід 409 200 грн
  5132 мЄвроремонтвід 468 600 грн

  * – зазначені ціни є орієнтовно і можуть збільшитися в залежності від особливостей вашої квартири і вартості використовуваних матеріалів. Для уточнення фінальної вартості ремонту необхідно зв’язатися з консультантом і уточнити необхідні дані.

  Обговоріть всі питання
  з персональним менеджером

  Залиште заявку або напишіть у зручний мессенджер, щоб обговорити питання по вашому проекту

  Ремонт котеджів