Капітальний ремонт котеджів

Капітальний ремонт котеджів

в Одесі від 409 200

Економія до 20% на матеріалах, завдяки оптовим закупівлям

Гарантія на роботи до 5 років прописана в договорі

Безкоштовний дизайн інтер’єру при замовленні ремонту

Скачайте прайс-лист с ценами на все услуги по ремонту

  Капитальный ремонт коттеджей

  Прийшов час капітального ремонту приватного будинку? Шукаєте надійного підрядника в Одесі або передмісті? Потрібно зробити швидко, якісно і максимально економно?

  Звертайтеся в нашу компанію, ми виконуємо капітальний ремонт котеджів і приватного житла під ключ протягом 18 років, напрацювали величезний досвід і знайшли зв’язки з провідними постачальниками будівельних матеріалів. У своїй роботі використовуємо професійне обладнання, тому багато ручні операції автоматизовані. Завдяки вдосконаленню техпроцесу, а також оптовим закупівлям матеріалів ми пропонуємо вигідні ціни на капітальний ремонт заміських будинків.

  Ремонтні роботи по обробці та облаштування котеджів відрізняються великим об’ємом. Неправильно розрахована кошторис може вилитися в серйозні незаплановані витрати. Довіривши капітальний ремонт свого заміського будинку нам, можете не переживати, ми виконаємо розрахунки точно і надамо ідеальну кошторис. Спочатку на об’єкт виїжджає фахівець і робить всі необхідні виміри, після чого складається план робіт з урахуванням ваших побажань і технологічних нормативів. Якщо і виникнуть якісь коригування за кошторисом, вони будуть мінімальні.

  Відмінною рисою капітального ремонту котеджу, в порівнянні з капремонтом квартири, є підвищена трудомісткість. Роботи здійснюються на великій площі і при цьому вимагають скрупульозності і уваги до кожної дрібниці. Дуже важливо скласти чіткий план виконання всіх операцій, в основі якого лежить проект. Ми складаємо детальну документацію з урахуванням вимог архітектора, дизайнера і ваших особистих побажань. Величезний досвід дозволяє нам вносити свої рекомендації, виконання яких може прискорити роботу і мінімізувати витрати.

  При виконанні капітального ремонту житлового будинку виконуються:

  роботи по демонтажу та монтажу;
  стяжка підлоги;
  оздоблення стін і стель;
  укладка нового підлогового покриття.

  Досить часто доводиться міняти проводку, в 90% випадках – сантехніку. Багато клієнтів замовляють перепланування, установку нових дверей і вікон. Якщо приватний будинок або котедж побудовані давно, часто доводиться зміцнювати фундамент, стіни та покрівлю, прокладати нову тепло- і гідроізоляцію. Завершальна стадія будь-якого капітального ремонту – декорування кімнат. Ми узгоджуємо з замовником терміни і завжди дотримуємося їх. Ви будете отримувати інформацію про хід робіт і витратах після виконання кожного етапу капремонту. Ми ніколи не підводимо наших клієнтів і здаємо об’єкт у встановлений термін.

  Обговоріть всі питання
  з персональним менеджером

  Залиште заявку або напишіть у зручний мессенджер, щоб обговорити питання по вашому проекту

  Капітальний ремонт котеджів