Ремонт однокімнатної квартири

Ремонт однокімнатних квартир

в Одесі від 3400 грн/м2

Економія до 20% на матеріалах, завдяки оптовим закупівлям

Гарантія на роботи до 5 років прописана в договорі

Безкоштовний дизайн інтер’єру при замовленні ремонту

Скачайте прайс-лист з цінами на всі послуги по ремонту

  Якщо невелике за площею житло ділять між собою кілька чоловік, виникає необхідність зонувати приміщення, щоб виділити кожному члену сім’ї в особисте користування своє комфортний простір. У підсумку ремонт однокімнатної квартири зводиться до установки додаткових перегородок або демонтажу стін. Наша компанія пропонує піти ще далі – ми створимо для вас індивідуальний проект з перепланування і виконаємо весь комплекс робіт під ключ.

  Ось уже понад 18 років ми пропонуємо жителям Одеси і передмістя якісний і доступний за ціною сервіс: ви можете замовити у нас капітальний або косметичний ремонт однокімнатної квартири, скористатися комплексною пропозицією або недорого провести окремі види робіт з широкого списку послуг. Ми відповідально підходимо до вирішення будівельно-ремонтних завдань, незалежно від масштабів і складності вас чекають: прийнятна вартість, точне дотримання обумовлених термінів, професіоналізм виконавців, актуальні методи будівництва і тільки кращі оздоблювальні матеріали. Зв’яжіться з нашими співробітниками, щоб дізнатися, скільки коштує ремонт однокімнатної квартири в Одесі. Якщо пропозиція вас зацікавить – ми в той же день приступимо до проектування.

  Виберіть вид ремонту вашої однокімнатної квартири

  Чорновий ремонт однокімнатної квартири

  Косметичний ремонт однокімнатної квартири

  Капітальний ремонт однокімнатної квартири

  Євроремонт однокімнатної квартири

  Виконуючи ремонт 1-кімнатної квартири, ми суворо дотримуємося термінів, зазначених у договорі. За досить короткий проміжок часу ваша житлоплоща повністю перетвориться. Всі роботи проходять у декілька етапів:

  • розробка проекту;
  • вибір необхідних будівельних матеріалів;
  • чорнові роботи (демонтаж стін, підлоги, сантехніки, вікон, дверей, чорнова стяжка підлоги, гідро- і теплоізоляція, електротехнічні роботи і т.д.);
  • ремонт і обробка;
  • винесення сміття і прибирання квартири;
  • здача об’єкту.

  Ми завжди надаємо клієнтам можливість економити, пропонуючи різні варіанти ремонту, розраховані на будь-який бюджет. Роботи проводяться без будь-якої участі з вашого боку, що дозволяє заощадити власний час, сили і нерви. Подайте заявку прямо зараз, щоб швидко і якісно перетворити свою житлоплощу.

  Приклади вартості ремонту

  Кількість кімнатПлощаТип ремонтуПовна вартість*
  137 м2Черовая обробкавід 103 600 грн
  137 м2Косметичний ремонтвід 126 540 грн
  137 м2Капітальний ремонтвід 145 225 грн
  137 м2Евроремонтвід 165 760 грн

  * – зазначені ціни є орієнтовно і можуть збільшитися в залежності від особливостей вашої квартири і вартості використовуваних матеріалів. Для уточнення фінальної вартості ремонту необхідно зв’язатися з консультантом і уточнити необхідні дані.

  Обговоріть всі питання
  з персональним менеджером

  Залиште заявку або напишіть у зручний мессенджер, щоб обговорити питання по вашому проекту