Ремонт однокімнатної квартири

Ремонт однокімнатних квартир

в Одесі від 3400 грн/м2

Економія до 20% на матеріалах, завдяки оптовим закупівлям

Гарантія на роботи до 5 років прописана в договорі

Безкоштовний дизайн інтер’єру при замовленні ремонту

Скачайте прайс-лист з цінами на всі послуги по ремонту

  Ремонт однокомнатной квартиры

  Якщо невелике за площею житло ділять між собою кілька чоловік, виникає необхідність зонувати приміщення, щоб виділити кожному члену сім’ї в особисте користування своє комфортний простір. У підсумку ремонт однокімнатної квартири зводиться до установки додаткових перегородок або демонтажу стін. Наша компанія пропонує піти ще далі – ми створимо для вас індивідуальний проект з перепланування і виконаємо весь комплекс робіт під ключ.

  Ремонт однокомнатной квартиры

  Ось уже понад 18 років ми пропонуємо жителям Одеси і передмістя якісний і доступний за ціною сервіс: ви можете замовити у нас капітальний або косметичний ремонт однокімнатної квартири, скористатися комплексною пропозицією або недорого провести окремі види робіт з широкого списку послуг. Ми відповідально підходимо до вирішення будівельно-ремонтних завдань, незалежно від масштабів і складності вас чекають: прийнятна вартість, точне дотримання обумовлених термінів, професіоналізм виконавців, актуальні методи будівництва і тільки кращі оздоблювальні матеріали. Зв’яжіться з нашими співробітниками, щоб дізнатися, скільки коштує ремонт однокімнатної квартири в Одесі. Якщо пропозиція вас зацікавить – ми в той же день приступимо до проектування.

  Виберіть вид ремонту вашої однокімнатної квартири

  Ремонт однокомнатной квартиры

  Чорновий ремонт однокімнатної квартири

  Ремонт однокомнатной квартиры

  Косметичний ремонт однокімнатної квартири

  Ремонт однокомнатной квартиры

  Капітальний ремонт однокімнатної квартири

  Ремонт однокомнатной квартиры

  Євроремонт однокімнатної квартири

  Ремонт однокомнатной квартиры

  Виконуючи ремонт 1-кімнатної квартири, ми суворо дотримуємося термінів, зазначених у договорі. За досить короткий проміжок часу ваша житлоплоща повністю перетвориться. Всі роботи проходять у декілька етапів:

  • розробка проекту;
  • вибір необхідних будівельних матеріалів;
  • чорнові роботи (демонтаж стін, підлоги, сантехніки, вікон, дверей, чорнова стяжка підлоги, гідро- і теплоізоляція, електротехнічні роботи і т.д.);
  • ремонт і обробка;
  • винесення сміття і прибирання квартири;
  • здача об’єкту.

  Ми завжди надаємо клієнтам можливість економити, пропонуючи різні варіанти ремонту, розраховані на будь-який бюджет. Роботи проводяться без будь-якої участі з вашого боку, що дозволяє заощадити власний час, сили і нерви. Подайте заявку прямо зараз, щоб швидко і якісно перетворити свою житлоплощу.

  Приклади вартості ремонту

  Кількість кімнатПлощаТип ремонтуПовна вартість*
  137 м2Черовая обробкавід 103 600 грн
  137 м2Косметичний ремонтвід 126 540 грн
  137 м2Капітальний ремонтвід 145 225 грн
  137 м2Евроремонтвід 165 760 грн

  * – зазначені ціни є орієнтовно і можуть збільшитися в залежності від особливостей вашої квартири і вартості використовуваних матеріалів. Для уточнення фінальної вартості ремонту необхідно зв’язатися з консультантом і уточнити необхідні дані.

  Обговоріть всі питання
  з персональним менеджером

  Залиште заявку або напишіть у зручний мессенджер, щоб обговорити питання по вашому проекту

  Ремонт однокімнатної квартири