Ремонт офісів

РЕМОНТ ОФІСІВ

В ОДЕСІ ВІД 1550 ГРН / М2

Економія до 20% на матеріалах, завдяки оптовим закупівлям

Гарантія на роботи до 5 років прописана в договорі

Безкоштовний дизайн інтер’єру при замовленні ремонту

Скачайте прайс-лист з цінами на всі послуги по ремонту

  Ремонт офисов

  Керівники і власники організацій в Одесі прекрасно розуміють, що офіс – це візитна картка компанії, тому замовляють ремонт у нас. Наша фірма  на ринку вже 18 років, ми виконуємо роботу якісно, клієнти завжди залишаються задоволені і рекомендують нас іншим. Ми, як ніхто інший, знаємо, наскільки важливо виконати ремонт офісу під ключ в термін, тому завжди дотримуємося обумовленого із замовником графіка.

  Приміщення для офісних працівників повинно бути комфортним, щоб нічого не відволікало від виконання службових обов’язків. Важливу роль відіграє презентабельність кімнати – це позитивний імідж компанії. Таким чином, два ключових моменти в ремонті офісу – це інтер’єр і звукоізоляція. Після попереднього розрахунку вартості виконується дизайн-проект, в якому враховуються всі нюанси: монтаж проводки, установка розеток, кольорове оформлення приміщення і навіть розміщення меблів. Для забезпечення гарної звукоізоляції використовуються перевірені шумопоглинаючі матеріали.

  Вартість ремонту офісу вас приємно здивує. Використання професійного будівельно-ремонтного обладнання та оптові закупівлі матеріалів дозволяють нам пропонувати клієнтам привабливі ціни.

  ВИБЕРІТЬ ВИД РЕМОНТУ ВАШОГО ОФІСУ

  Ремонт офисов

  Чорновий ремонт офісів

  Ремонт офисов

  Косметичний ремонт офісів

  Ремонт офисов

  Капітальний ремонт офісів

  Ремонт офисов

  Євроремонт офісів

  Ремонт офисов

  Якщо ви вирішили відремонтувати офіс, необхідно продумати кілька важливих моментів:

  • які матеріали використовувати для звукоізоляції;
  • який буде вентиляція приміщення;
  • що потрібно передбачити для якісного освітлення;
  • як краще зробити планування і кольорове оформлення офісної кімнати.

  Все це обговорюється на етапі планування та підготовки. Тільки після повного узгодження можна приступати до розробки проекту. Потім затверджується дизайн оновленого офісу, прораховуються матеріали і робота, узгоджується кошторис.

  Якщо ремонт вимагає установки перегородок, ми рекомендуємо багатошарові конструкції із шаром волокнистого звукоизолятора. Для того, щоб в приміщення потрапляло більше сонячного світла, можна розширити віконні отвори і встановити склопакети. Для кондиціонування в більшості офісів встановлюється спліт-система, яку в холодну пору року можна переключити на обігрів.

  На етапі вибору матеріалів для обробки ми пропонуємо використовувати екологічно чисті панелі, розчини і фарби. Пам’ятайте, що ремонт офісного приміщення – стратегічно важливий етап, від якого багато в чому залежить імідж компанії, а також здоров’я і продуктивність співробітників. Замовляйте послуги у професіоналів!

  ПРИКЛАДИ ВАРТОСТІ РЕМОНТУ

  Кількість кімнат Площа Тип ремонту Повна вартість*
  1 24 м Черовая обробка від 32 550  грн
  1 24 м Косметичний ремонт від 36 750 грн
  1 24 м Капітальний ремонт від 39 900 грн
  1 24 м Євроремонт від 46 200 грн

  * – зазначені ціни є орієнтовно і можуть збільшитися в залежності від особливостей вашої квартири і вартості використовуваних матеріалів. Для уточнення фінальної вартості ремонту необхідно зв’язатися з консультантом і уточнити необхідні дані.

  Обговоріть всі питання
  з персональним менеджером

  Залиште заявку або напишіть у зручний мессенджер, щоб обговорити питання по вашому проекту

  Ремонт офісів