Чернової ремонт офісів

Чорновий РЕМОНТ ОФІСІВ

В ОДЕСІ ВІД 32 550 ГРН

Економія до 20% на матеріалах, завдяки оптовим закупівлям

Гарантія на роботи до 5 років прописана в договорі 

Безкоштовний дизайн інтер’єру при замовленні ремонту

Скачайте прайс-лист з цінами на всі послуги по ремонту

  Якщо ви придбали офіс в новобудові, без чорнового ремонту не обійтися. Як правило, забудовники здають об’єкти, приміщення в яких знаходяться далеко не в ідеальному стані, а тому вимагають доопрацювання.

  Чернової ремонт офісу – відповідальний захід, від якого багато в чому залежить якість чистових робіт. Нерівна стяжка, криві стіни і стелі не врятує навіть шикарна обробка, а вишуканий декор буде виглядати безглуздо. Ось чому важливо звертатися до професіоналів.

  Замовляйте чорновий ремонт офісу в нашій компанії, і ви залишитеся задоволені якістю. В нашій команді працюють фахівці, за плечима яких багаторічний досвід виконання робіт різних видів і складності. Ми робимо ремонти під ключ в Одесі і передмісті ось уже 18 років. Ті, хто до нас звертався раніше, звертаються знову і рекомендують нас знайомим. Число клієнтів компанії збільшується з кожним роком.

  Незважаючи на високе завантаження, ми ніколи не відмовляємося від замовлень. Кількість кваліфікованих співробітників дозволяє одночасно працювати на кількох об’єктах. У певний момент завжди є вільна бригада, так що до виконання чорнової ремонту офісу можемо приступити без зволікання, коли б ви до нас не звернулися. Робота буде виконана в обумовлений термін.

  У чорновий ремонт офісів входять:

  • стяжка підлоги;
  • вирівнювання стін і стель;
  • грунтування і шпаклювання;
  • монтаж електропроводки без підключення електричного обладнання.

  Це основні роботи, які необхідно робити в переважній більшості випадків. Також при виконанні чорнового ремонту в офісі можуть знадобитися прокладка труб і створення теплої підлоги, зведення нових перегородок, проведення телефонного дроту, установка дверей і вікон.

  Слід враховувати, що стяжку необхідно зробити в першу чергу, оскільки на її висихання буде потрібно кілька днів. Також при первинній обробці бажано утеплити офіс, це в подальшому заощадить витрати на обігрів приміщення. Перед тим як приступити до виконання чорнової ремонту, складається план, прораховується і узгоджується кошторис.

  Завдяки оптових закупівель матеріалів ми пропонуємо найкращі в Одесі ціни, а використання професійного обладнання дозволяє виконувати чорнову  ремонт офісу  в стислі терміни. В ході виконання робіт вартість не зміниться. Вона буде зафіксована кошторисом, один примірник якої залишається у нас, інший віддається замовнику.

  Обговоріть всі питання
  з персональним менеджером

  Залиште заявку або напишіть у зручний мессенджер, щоб обговорити питання по вашому проекту